0

Cariere

Suntem o companie romano-poloneza, in plina ascensiune, si te invitam sa profiti de oportunitatile noastre de angajare

Joburi disponibile:

1) Referent Marketing.

Candidatul ideal:
  • Deține excelente abilități de lucru cu date (cifre), comunicare și prezentare
  • Gândire analitică, persoană organizată, orientată spre rezultate, planificare, rezolvare și finalizare
  • Creativitate și capacitate de automotivare.
Principalele sarcini și responsabilități:
  • Gestionarea conturilor de social media ale companiei
  • Asigurarea unui suport solid pentru echipa de vânzări
  • Efectuarea diverselor acțiuni de trade marketing: distribuirea de standuri de expunere a produselor comercializate, către clienții companiei, urmărirea rulajelor înregistrate de clienți
  • Gestionarea și ofertarea solicitărilor de personalizare a echipamentelor de protecție comercializate precum și verificarea rezultatului finit
  • Menținerea unei bune legături cu furnizorii și partenerii companiei
  • Coordonarea și organizarea de evenimente diverse, de mărimi diferite, de la 50 de invitați până la 500 de invitați
  • Comandarea, personalizarea și distribuirea materialelor promoționale
  • Disponibilitate la deplasări în țară.
Cerințe:
  • Absolvent al unei facultăți, de preferință de profil Marketing, Management, PR
  • Abilitatea de a comunica eficient cu agenții, furnizorii, partenerii companiei și potențialii clienți prin telefon și/sau email
  • Operare PC MS Office (nivel avansat)
  • Abilitatea de a soluționa probleme în mod eficient și de a negocia
  • Cunoștințe de limba engleză nivel avansat, prezintă un avantaj cunoștințe de limba maghiară.
Oferim:
  • Pachet salarial atractiv și mediu de lucru plăcut
  • Asigurarea transportului la locul de muncă
  • Oportunitatea de angajare într-o companie aflată în plină dezvoltare
  • Programe de training și team building.

Vă rugăm să trimiteți CV-urile Dvs pe adresa maria.fericean@romprofix.ro.

2) Lucrator depozit

Cerinte:
  • Studii medii
  • Disciplina, corectitudine, flexibilitate
  • Abilitate pentru a lucra in echipa;
  • Persoana responsabila, ordonata, atenta la detalii;
Descrierea jobului:
  • Executa activitati de depozitare si manipulare a marfurilor din depozit;
  • Verifica produsele receptionate/livrate;
  • Pregateste marfa pentru expeditie in conformitate cu comenzile primite;
  • Organizeaza depozitarea produselor;
Beneficii:
  • Salarizare atractiva
  • Bonuri de masa
  • Asigurare transport
  • Echipament de protectie
  • Programe de training si team building
Persoana de Contact:
Hepes Augustin, Tel:0725-335015

C.V-uri la adresa de email:
alina.zekovic@romprofix.ro